INFORMACJE OGÓLNE


Miejsce Obrad


Copernicus Toruń Hotel
Bulwar Filadelfijski 11
87-100 Toruń


Opłaty rejestracyjne


Uczestnik - wpłata od 1 czerwca 2019 - 500 zł brutto
Opłata rejestracyjna uczestnika obejmuje:
• udział w wykładach naukowych, sesjach firmowych oraz wstępu na teren wystawy firm
• otrzymanie programu Forum, identyfikatora
• korzystanie z wyżywienia zgodnie z programem


Opłata dla osoby towarzyszącej wynosi 300 zł brutto i obejmuje wyżywienie zgodnie z programem forum.


Zaświadczenia i punkty edukacyjne


Uczestnicy konferencji otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji i otrzymanie punktów edukacyjnych.


Informacje dla prelegentów


Sala obrad wyposażona jest w projektor multimedialny oraz laptopy z programem „PowerPoint 2013”. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w sali obrad najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja. W przypadku prezentacji zawierających filmy, animacje itp. sugerujemy sprawdzenie poprawności działania prezentacji przed rozpoczęciem sesji lub użycie własnego laptopa (po uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad). Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.

 

Posiłki


Kawa i herbata podczas przerw będą serwowane w sali wystawienniczej obok sali obrad. Obiady serwowane będą w restauracji hotelu, na podstawie identyfikatorów. Kolacja w czwartek, 26 września odbędzie się w namiocie plenerowym Atlantis, na terenach zielonych hotelu. Prosimy o zabranie zaproszeń otrzymanych przy rejestracji.


Zakwaterowanie


Recepcja hotelu Copernicus otrzymała listę gości, którzy skorzystali z pośrednictwa Biura Organizacyjnego przy zamówieniu zakwaterowania. Doba hotelowa kończy się o godz. 12.00. Za dłuższe pozostanie w pokoju oraz korzystanie z płatnych usług (telefon, płatna TV, mini bar itp.) hotel ma prawo naliczyć dodatkowe opłaty, które gość hotelowy powinien opłacić osobiście w recepcji hotelowej. Hotel zastrzega sobie prawo pobrania kaucji od gości w dniu przyjazdu na rzecz zapłaty za ewentualne usługi dodatkowe.


Komunikacja i parkingi


Hotel Copernicus położony jest w śródmieściu, kilka minut spacerem od Starego Miasta. Hotel posiada własny parking o ograniczonej liczbie miejsc, przeznaczonych głównie dla samochodów osób, które mieszkają na miejscu. Organizatorzy nie zapewniają transportu pomiędzy innymi hotelami i pensjonatami a miejscem obrad. Informacje na temat taksówek powinny posiadać recepcje hoteli i pensjonatów.
W centrum Torunia obowiązuje strefa płatnego parkowania. Bilety do nabycia w parkometrach.

 

Wystawa firm


Stoiska wystawowe są prezentowane przez cały czas trwania konferencji w sali wystawienniczej, obok sali obrad w holu hotelowym.
Spis wystawców (kolejność alfabetyczna):
Angels Initiative
Bayer
Biofarm
Boehringer Ingelheim
Cardinal Health
Ever Pharma
Kosmed
Medtronic
Merz
Nutricia
Octapharma
Pfizer
TMS Sp. z o.o. / Canon Medical Systems
Veloxer
Wydawnictwo Czelej


Fakultatywny program towarzyszący


W dniu 26 września 2019 r. ok. godz. 20.00, bezpośrednio przed kolacją, uczestnicy Forum mają możliwość wzięcia udziału w krótkim, 30-minutowym koncercie artystycznym.
Program fakultatywny ma miejsce poza godzinami obrad. Wydarzenie nie jest finansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE. Wydarzenie finansowane jest przez organizatora naukowego - Polskie Towarzystwo Udaru Mózgu.